Бренд: Tefal
Тип: Праска з парою
Основні параметри
потужність, Вт: 2400
підошва: Cerilium (кераміка)
об'єм резервуара, мл: 270
підключення: дротовий
Оснащення
протикраплинна (dripstop) система: є
інтегрована система anticalc: є
регулятор подачі пари: є
обертання шнура на 360 градусів: є
Режими
постійна пара, г/хв: 40
паровий удар (турбопар), г/хв: 185
вертикальне відпарювання: є
розбризкування (спрей): є
подача пари з носика: є
Додатково
колір: синій/білий
інше: Жолобок у носику праски. Шнур живлення: 1,9 м. Індикатор рівня води
Тип: Праска з парою
Основні параметри
потужність, Вт: 2400
підошва: Cerilium (кераміка)
об'єм резервуара, мл: 270
підключення: дротовий
Оснащення
протикраплинна (dripstop) система: є
інтегрована система anticalc: є
регулятор подачі пари: є
обертання шнура на 360 градусів: є
Режими
постійна пара, г/хв: 40
паровий удар (турбопар), г/хв: 185
вертикальне відпарювання: є
розбризкування (спрей): є
подача пари з носика: є
Додатково
колір: синій/білий
інше: Жолобок у носику праски. Шнур живлення: 1,9 м. Індикатор рівня води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип | Побутової |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Постійна подача пара | Так |
| Паровий удар | 185 г/хв |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Функція автовідключення | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴







