Бренд: Tefal
Тип: Праска з парою
Основні параметри
потужність, Вт: 2800
підошва: Durilium Airglide
об'єм резервуара, мл: 270
підключення: дротовий
вага, кг: 1,295
Оснащення
автоматичне вимкнення: є
протикраплинна (dripstop) система: є
функція самоочищення від накипу: є
інтегрована система anticalc: є
регулятор подачі пари: є
обертання шнура на 360 градусів: є
Режими
постійна пара, г/хв: 40
паровий удар (турбопар), г/хв: 260
вертикальне відпарювання: є
розбризкування (спрей): є
Додатково
колір: червоний/сірий
інше: Довжина шнура: 2 м. Прецизійний носик. Розміри: 16 х 31 х 13,5 см
Тип: Праска з парою
Основні параметри
потужність, Вт: 2800
підошва: Durilium Airglide
об'єм резервуара, мл: 270
підключення: дротовий
вага, кг: 1,295
Оснащення
автоматичне вимкнення: є
протикраплинна (dripstop) система: є
функція самоочищення від накипу: є
інтегрована система anticalc: є
регулятор подачі пари: є
обертання шнура на 360 градусів: є
Режими
постійна пара, г/хв: 40
паровий удар (турбопар), г/хв: 260
вертикальне відпарювання: є
розбризкування (спрей): є
Додатково
колір: червоний/сірий
інше: Довжина шнура: 2 м. Прецизійний носик. Розміри: 16 х 31 х 13,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип | Побутової |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Постійна подача пара | Так |
| Швидкість подачі пари | 40 г/хв |
| Паровий удар | 260 г/хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴











