Бренд: Philips
Тип: Праска з парою
Основні параметри
потужність, Вт: 2000
об'єм резервуара, мл: 300
підключення: дротовий
вага, кг: 1,2
Оснащення
протикраплинна (dripstop) система: є
функція самоочищення від накипу: є
регулятор подачі пари: є
обертання шнура на 360 градусів: є
індикатор нагріву: є
Режими
постійна пара, г/хв: 30
паровий удар (турбопар), г/хв: 140
вертикальне відпарювання: є
розбризкування (спрей): є
Додатково
колір: фіолетовий
інше: розміри: 121х143х290
Тип: Праска з парою
Основні параметри
потужність, Вт: 2000
об'єм резервуара, мл: 300
підключення: дротовий
вага, кг: 1,2
Оснащення
протикраплинна (dripstop) система: є
функція самоочищення від накипу: є
регулятор подачі пари: є
обертання шнура на 360 градусів: є
індикатор нагріву: є
Режими
постійна пара, г/хв: 30
паровий удар (турбопар), г/хв: 140
вертикальне відпарювання: є
розбризкування (спрей): є
Додатково
колір: фіолетовий
інше: розміри: 121х143х290
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип | Побутової |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Постійна подача пара | Так |
| Швидкість подачі пари | 30 г/хв |
| Паровий удар | 140 г/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴









