Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові зйомні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,4
Глибина, см: 54,8
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 71
Клас енергоспоживання: А +
Потужність споживання, кВт: 0,69
Кількість режимів нагріву (роботи): 12
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Пароварка: є
Розморожування: є
Приготування піци: є
Інше
Захист від дітей: є
Жирові фільтри: немає даних
Основні комплектуючі: деко (1), решітка (1)
Додатково: DishAssist: автоматичне визначення оптимального типу нагрівання, температури і часу для незліченних страв. TFT сенсорний екран. EcoClean: задня стінка з покриттям. softMove: плавне відкривання і закривання дверцят духовки. Швидкий нагрів. Діапазон температур від 30-250 ° C. Ємність для води 1 л.
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові зйомні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,4
Глибина, см: 54,8
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 71
Клас енергоспоживання: А +
Потужність споживання, кВт: 0,69
Кількість режимів нагріву (роботи): 12
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Пароварка: є
Розморожування: є
Приготування піци: є
Інше
Захист від дітей: є
Жирові фільтри: немає даних
Основні комплектуючі: деко (1), решітка (1)
Додатково: DishAssist: автоматичне визначення оптимального типу нагрівання, температури і часу для незліченних страв. TFT сенсорний екран. EcoClean: задня стінка з покриттям. softMove: плавне відкривання і закривання дверцят духовки. Швидкий нагрів. Діапазон температур від 30-250 ° C. Ємність для води 1 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Електронне |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Глибина | 548 мм |
| Вага | 35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 130 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка заводська і герметично закрито









