Бренд: Gorenje
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотний утоплений, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 54,6
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 73
Клас енергоспоживання: А +
Потужність підключення, Вт: 3400
Потужність споживання, кВт: 0,7/0,94
Метод очищення: гідролізний (очищення парою AquaClean), пиролитический (емаль SilverMatte)
Кількість стекол дверцят: 3 скла + 2 термослоя
Кількість режимів нагріву (роботи): 17
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Розморожування: є
Інше
Захисне автовідключення: є
Основні комплектуючі: глибоке деко, неглибоке емальоване деко, решітка
Додатково: Сумний склопакет. Склепінчаста форма духовки HomeMade Plus. Варіогріль PerfectGrill. Сенсорний програмний модуль ProCook. StepBake: покрокове приготування. Сушка. SlowBake: повільне приготування. Йогурт. Авто програми. GentleClose: шарнір з плавним закриванням дверцята духовки. MultiFlow 360 °: рівномірне пропікання з усіх боків. Режим «Шаббат». Багаторівневе приготування. Освітлення духовки. Динамічна система охолодження DC +. Захисне покриття Antifinger
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотний утоплений, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 54,6
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 73
Клас енергоспоживання: А +
Потужність підключення, Вт: 3400
Потужність споживання, кВт: 0,7/0,94
Метод очищення: гідролізний (очищення парою AquaClean), пиролитический (емаль SilverMatte)
Кількість стекол дверцят: 3 скла + 2 термослоя
Кількість режимів нагріву (роботи): 17
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Розморожування: є
Інше
Захисне автовідключення: є
Основні комплектуючі: глибоке деко, неглибоке емальоване деко, решітка
Додатково: Сумний склопакет. Склепінчаста форма духовки HomeMade Plus. Варіогріль PerfectGrill. Сенсорний програмний модуль ProCook. StepBake: покрокове приготування. Сушка. SlowBake: повільне приготування. Йогурт. Авто програми. GentleClose: шарнір з плавним закриванням дверцята духовки. MultiFlow 360 °: рівномірне пропікання з усіх боків. Режим «Шаббат». Багаторівневе приготування. Освітлення духовки. Динамічна система охолодження DC +. Захисне покриття Antifinger
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Електронне |
| Об'єм духової шафи | 73 л |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 546 мм |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 220 ₴










