Бренд: Gorenje
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 54,6
Колір: нержавіюча сталь
Технічні характеристики
Об'єм, л: 71
Клас енергоспоживання: A
Потужність підключення, Вт: 3400
Потужність споживання, кВт: 0,69 / 0,94
Метод очищення: піролітичний
Кількість стекол дверцят: 4 скла + 2 термошари
Кількість режимів нагріву (роботи): 16
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Термозонд (термощуп): є
Розморожування: є
Інше
Захисне автовідключення: є
Основні комплектуючі: глибоке деко, 2 дрібні емальовані листи, решітка, температурний зонд
Додатково: Внутрішнє знімне скло з гладкою поверхнею. Характерна для дров'яної печі закруглена форма духовки HomeMade. ProCook. Дверна петля GentleClose. Multiflow 360 °. Режим Шабат. Огляд духовки OpenView. Можливість готувати одночасно на різних рівнях. Динамічна система охолодження плюс - DC +. Покриття TouchFree.
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 54,6
Колір: нержавіюча сталь
Технічні характеристики
Об'єм, л: 71
Клас енергоспоживання: A
Потужність підключення, Вт: 3400
Потужність споживання, кВт: 0,69 / 0,94
Метод очищення: піролітичний
Кількість стекол дверцят: 4 скла + 2 термошари
Кількість режимів нагріву (роботи): 16
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Термозонд (термощуп): є
Розморожування: є
Інше
Захисне автовідключення: є
Основні комплектуючі: глибоке деко, 2 дрібні емальовані листи, решітка, температурний зонд
Додатково: Внутрішнє знімне скло з гладкою поверхнею. Характерна для дров'яної печі закруглена форма духовки HomeMade. ProCook. Дверна петля GentleClose. Multiflow 360 °. Режим Шабат. Огляд духовки OpenView. Можливість готувати одночасно на різних рівнях. Динамічна система охолодження плюс - DC +. Покриття TouchFree.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Електронне |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Ні |
| Газ-контроль духовки | Ні |
| Таймер | Так |
| Очищення духовки | Піролітична |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 546 мм |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 830 ₴





