Бренд: Gorenje
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: ретро
Перемикачі: механічні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 56,4
Колір: бежевий
Технічні характеристики
Об'єм, л: 77
Клас енергоспоживання: А
Потужність підключення, Вт: 3,5
Потужність споживання, кВт: 0,821
Метод очищення: гідролізний
Кількість стекол дверцят: 2
Кількість режимів нагріву (роботи): 10
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний таймер з аналоговим дисплеєм
Розморожування: є
Приготування піци: є
Інше
Захист від дітей: є
Захисне автовідключення: є
Жирові фільтри: немає
Основні комплектуючі: решітка, 2 дека
Додатково: AirFry
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: ретро
Перемикачі: механічні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 56,4
Колір: бежевий
Технічні характеристики
Об'єм, л: 77
Клас енергоспоживання: А
Потужність підключення, Вт: 3,5
Потужність споживання, кВт: 0,821
Метод очищення: гідролізний
Кількість стекол дверцят: 2
Кількість режимів нагріву (роботи): 10
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний таймер з аналоговим дисплеєм
Розморожування: є
Приготування піци: є
Інше
Захист від дітей: є
Захисне автовідключення: є
Жирові фільтри: немає
Основні комплектуючі: решітка, 2 дека
Додатково: AirFry
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Електронне |
| Об'єм духової шафи | 77 л |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 564 мм |
| Вага | 35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 300 ₴










