Бренд: Gorenje
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотні втоплені, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: телескопічні, дротяні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 56,4
Колір: білий
Технічні характеристики
Об'єм, л: 77
Клас енергоспоживання: A +
Потужність підключення, Вт: 3500
Потужність споживання, кВт: 0,71
Метод очищення: піролітичний
Кількість стекол дверцят: 4
Кількість режимів нагріву (роботи): 23
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: є
Термозонд (термощуп): є
Пароварка: є
Розморожування: є
Приготування піци: є
Інше
Основні комплектуючі: Глибоке емальоване деко, дрібне емальоване деко, емальоване деко з перфорацією, грати
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотні втоплені, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: телескопічні, дротяні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 56,4
Колір: білий
Технічні характеристики
Об'єм, л: 77
Клас енергоспоживання: A +
Потужність підключення, Вт: 3500
Потужність споживання, кВт: 0,71
Метод очищення: піролітичний
Кількість стекол дверцят: 4
Кількість режимів нагріву (роботи): 23
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: є
Термозонд (термощуп): є
Пароварка: є
Розморожування: є
Приготування піци: є
Інше
Основні комплектуючі: Глибоке емальоване деко, дрібне емальоване деко, емальоване деко з перфорацією, грати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Електронне |
| Об'єм духової шафи | 77 л |
| Кількість режимів приготування | 12 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 564 мм |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 600 ₴










