Бренд: Gorenje
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотний, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: знімні дротові, телескопічні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 56,4
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 77
Клас енергоспоживання: А +
Потужність підключення, Вт: 3500
Потужність споживання, кВт: 0,71/1,03
Метод очищення: пиролитический, гідролізний (очищення парою AquaClean)
Кількість стекол дверцят: 4 скла + 4 термослоя
Кількість режимів нагріву (роботи): 23
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Термозонд (термощуп): є
Пароварка: є
Розморожування: є
Приготування піци: є
Інше
Захист від дітей: блокування дверей
Основні комплектуючі: глибоке емальоване деко, дрібне емальоване деко, перфороване емальоване деко, грати
Додатково: Склепінчаста форма духовки HomeMade Plus створена за подобою традиційної дров'яної печі та забезпечує ефективну циркуляцію повітря. Максимальна температура духовки: 300 °C. Сенсорний програматор IconTouch. StepBake: покрокове приготування. FrozenBake: приготування заморожених страв. GentleBake: повільне приготування. Плавне відкривання та закривання дверцят. Режим "Шаббат". SteamAssist: приготування з парою. AutoBake: Автоматичні програми. Gratin: запікання верху. Багаторівневе приготування. Подвійне висвітлення. Резервуар для води: 0.13 л. Динамічна система охолодження DC+. Механічний замок дверцят
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: сучасний
Перемикачі: поворотний, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: знімні дротові, телескопічні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 56,4
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 77
Клас енергоспоживання: А +
Потужність підключення, Вт: 3500
Потужність споживання, кВт: 0,71/1,03
Метод очищення: пиролитический, гідролізний (очищення парою AquaClean)
Кількість стекол дверцят: 4 скла + 4 термослоя
Кількість режимів нагріву (роботи): 23
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Таймер: електронний
Термозонд (термощуп): є
Пароварка: є
Розморожування: є
Приготування піци: є
Інше
Захист від дітей: блокування дверей
Основні комплектуючі: глибоке емальоване деко, дрібне емальоване деко, перфороване емальоване деко, грати
Додатково: Склепінчаста форма духовки HomeMade Plus створена за подобою традиційної дров'яної печі та забезпечує ефективну циркуляцію повітря. Максимальна температура духовки: 300 °C. Сенсорний програматор IconTouch. StepBake: покрокове приготування. FrozenBake: приготування заморожених страв. GentleBake: повільне приготування. Плавне відкривання та закривання дверцят. Режим "Шаббат". SteamAssist: приготування з парою. AutoBake: Автоматичні програми. Gratin: запікання верху. Багаторівневе приготування. Подвійне висвітлення. Резервуар для води: 0.13 л. Динамічна система охолодження DC+. Механічний замок дверцят
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Електронне |
| Об'єм духової шафи | 77 л |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Ні |
| Газ-контроль духовки | Ні |
| Приготування на пару | Ні |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 564 мм |
| Вага | 33 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴











