Бренд: Braun
Тип: Занурюваний блендер
Основні характеристики і функції
Потужність, Вт: 1000
Кількість швидкостей: плавне регулювання
Кількість насадок: 9
Кількість чаш: 2
Конструкція: ручний
Чаші
Матеріал чаші: пластик
Об'єм чаші, л: 1,5/0,35
Мірний стакан, л: є
Насадки
Блендер-ніжка (матеріал): + (Нержавіюча сталь)
Ніж для подрібнення: + (2)
Вінчик для збивання: є
Шатківниця: є
Для пюре: є
Інше
Живлення: мережа
Колір: чорний
Тип: Занурюваний блендер
Основні характеристики і функції
Потужність, Вт: 1000
Кількість швидкостей: плавне регулювання
Кількість насадок: 9
Кількість чаш: 2
Конструкція: ручний
Чаші
Матеріал чаші: пластик
Об'єм чаші, л: 1,5/0,35
Мірний стакан, л: є
Насадки
Блендер-ніжка (матеріал): + (Нержавіюча сталь)
Ніж для подрібнення: + (2)
Вінчик для збивання: є
Шатківниця: є
Для пюре: є
Інше
Живлення: мережа
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Тип приладу | Блендер |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Насадка для замісу тіста | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 6 кг |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Кріплення на стіну | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Чорний |
| Живлення | Мережа 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 110 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці








