Бренд: Braun
Тип: Соковитискач для цитрусових
Основні характеристики
Керування: електричне
Потужність, Вт: 20
Матеріал корпусу: пластик
Обсяг контейнера для соку, л: 0,35
Кількість швидкостей: 1
Колір: білий
Оснащення
Регулятор кількості м'якоті в соку: є
Градуйований контейнер для соку: є
Двостороннє обертання (реверс): є
Крапля-стоп: є
Особливості
Додатково: Автоматичний запуск / зупинка. Зберігання шнура.
Тип: Соковитискач для цитрусових
Основні характеристики
Керування: електричне
Потужність, Вт: 20
Матеріал корпусу: пластик
Обсяг контейнера для соку, л: 0,35
Кількість швидкостей: 1
Колір: білий
Оснащення
Регулятор кількості м'якоті в соку: є
Градуйований контейнер для соку: є
Двостороннє обертання (реверс): є
Крапля-стоп: є
Особливості
Додатково: Автоматичний запуск / зупинка. Зберігання шнура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Ні |
| Сепаратор для піни | Ні |
| Щіточка для чищення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



