Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 59,2
Глибина, см: 52,2
Висота, см: 4,5
Керування: сенсорні
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Специфічні конфорки: PowerBoost
Розмір конфорок, мм: 1x180; 1x210; 2x145
Потужність конфорок, кВт: 1х2, 0/2, 3; 1х2,2; 2х1,2
Тип нагрівальних елементів: Hi-Light
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Додатково: 17 рівнів потужності. таймер. Функція ReStart: відновлює всі попередні налаштування шляхом повторного увімкнення варильної панелі протягом 4 секунд.
Ширина, см: 59,2
Глибина, см: 52,2
Висота, см: 4,5
Керування: сенсорні
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Специфічні конфорки: PowerBoost
Розмір конфорок, мм: 1x180; 1x210; 2x145
Потужність конфорок, кВт: 1х2, 0/2, 3; 1х2,2; 2х1,2
Тип нагрівальних елементів: Hi-Light
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Додатково: 17 рівнів потужності. таймер. Функція ReStart: відновлює всі попередні налаштування шляхом повторного увімкнення варильної панелі протягом 4 секунд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Електрична |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 592 мм |
| Глибина | 522 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 600 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці







