Бренд: Philips
Тип: Машинка для стрижки + тример
Кількість насадок: 13
Мінімальна довжина, мм: менше 0,1
Максимальна довжина, мм: 16
Діапазон встановлення довжини з насадками, мм: 1-16
Матеріал лез: нержавіюча сталь
Живлення: акумулятор
Час зарядки акумулятора, год: 1
Час роботи від акумулятора, хв: 120
Леза з самозаточуванням: є
Волога очистка: є
Швидка зарядка: + (5 хв)
Індикатор зарядки: є
Петля для підвішування: немає
Комплектація: металевий триммер, металевий міні-триммер для точного контуру, триммер для видалення волосся в носі та вухах, бритва для тіла, насадка із системою захисту шкіри, регульована гребінець для бороди (3-7 мм), 2 гребінці для щетини (1, 2 мм) ), 3 гребінці для волосся (9, 12, 16 мм), 2 гребінці для тіла (3, 5 мм)
Додатково: Високоякісна гумова ручка
Тип: Машинка для стрижки + тример
Кількість насадок: 13
Мінімальна довжина, мм: менше 0,1
Максимальна довжина, мм: 16
Діапазон встановлення довжини з насадками, мм: 1-16
Матеріал лез: нержавіюча сталь
Живлення: акумулятор
Час зарядки акумулятора, год: 1
Час роботи від акумулятора, хв: 120
Леза з самозаточуванням: є
Волога очистка: є
Швидка зарядка: + (5 хв)
Індикатор зарядки: є
Петля для підвішування: немає
Комплектація: металевий триммер, металевий міні-триммер для точного контуру, триммер для видалення волосся в носі та вухах, бритва для тіла, насадка із системою захисту шкіри, регульована гребінець для бороди (3-7 мм), 2 гребінці для щетини (1, 2 мм) ), 3 гребінці для волосся (9, 12, 16 мм), 2 гребінці для тіла (3, 5 мм)
Додатково: Високоякісна гумова ручка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 13 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 16 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴








