Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (щодня буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
⫸Зробимо ваше життя зручнішим та комфортнішим
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Код: 1040
Бренд: Whirlpool
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Конструкція: незалежна
Дизайн: New ACTUAL
Перемикачі: поворотні утоплення
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: телескопічні напрямні
Висота, см: 59,5
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 55,1
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 71
Клас енергоспоживання: А +
Потужність підключення, Вт: 3200
Потужність споживання, кВт: 0,69/0,89
Метод очищення: паровий SMART CLEAN
Кількість режимів нагріву (роботи): 11
Основні функції
Гриль: є
Конвекція (вентилятор): є
Приготування піци: є
Основні комплектуючі: універсальне деко, деко, решітка
Додатково: функція Cook3
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви у Львові напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Країна виробник | Італія |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні, Утоплювані |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Кількість режимів приготування | 11 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 690 Вт |
| Таймер | Так |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 551 мм |
| Вага | 30 кг |
- Ціна: 11 200 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці












