Бренд: SMEG
Тип: Кавомолка електрична
Основні характеристики
Механізм подрібнення: жорна з нержавіючої сталі
Місткість, г: 350
Потужність, Вт: 150
Матеріал корпусу: метал
Кількість режимів помелу: 30
Колір: кремовий
Резервуар для меленої кави: є
Додаткові функції
Регулювання ступеня помолу: є
Блокування включення при знятій кришці: немає
Додатково: Кавомолка Стиль 50-х. Конічні жорна з нержавіючої сталі, легкознімні для очищення. Магнітний тримач знімного контейнера для меленої кави з нержавіючої сталі. Контейнер для зерен кави з TritanTM з кришкою. Контейнер для меленої кави з Tritan TM, металева кришка з силіконовим ковпачком. Вбудована антистатична система. Система безпеки при знятті контейнера для зерен. Регулятор з підсвічуванням. Силіконові ніжки Швидкість обертання об / хв: 450. 30 кроків помелу в 3 сегментах: тонкий (FINE) - для мокко і еспресо, середній (MEDIUM) - для крапельних кавоварок, грубий (COARSE) - для френч-преса. 8 попередньо встановлених програм: одинарний / подвійний еспресо, для крапельної кавоварки (від 2 до 12 чашок) / для френч преса., Ручні функції. Ручні функції. Автовимкнення через 90 сек. Довжина кабелю 100 см. Аксесуари в комплекті: пристрій для центрування холдера, щітка для чищення
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви у Львові напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 350 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 12 410 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці



