Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (щодня буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Бренд: Tefal
Тип: Електрогриль притискний
Основні характеристики
Потужність, Вт: 2000
Розміри, см: 18х36,3х34,1
Вага, кг: 5,2
Для електрогрилів і барбекю:
Розміри поверхні, см: 30х20
Регульований термостат: є
Антипригарне покриття: є
Піддон для збору соку/рефлектор: є
Кришка: немає
Підставка на ніжках: немає
Інше
Додатково: 15 температурних режимів. Технологія OptiGrill: адаптується автоматично під ідеальні параметри приготування в залежності від товщини і кількості вашої їжі, індикатор ступеня прожарювання з touchpad сенсорною панеллю і цифровим екраном для візуалізації процесу приготування. 12 автоматичних режимів: Яловичина, Птах, Бургер, Бекон, Сосиски, Паніні, Морепродукти, Риба, Картопля, Перець, Томати, Баклажан. Термостат: 120 ° С - 270 ° С з кроком 10 ° С. Таймер: 60 хвилин. Індикатор нагріву, індикатор роботи. Термоізольовані ручки. Знімні товсті пластини з антипригарной поверхнею з литого алюмінію. Кут нахилу панелі - 7 ° (для стікання жиру і легкої очищення). Індикатор ступеня прожарювання з touchpad. Цифровий екран візуалізації процесу приготування. Ручному режимі для різних продуктів. Режим розморожування. Функція Супер прожарювання. Режим повторної прожарювання для 2-ий порції їжі
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви у Львові напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний/підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Регульована висота гриля | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Глибина робочої поверхні | 200 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 4.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| З’єднані нагрівані пластини | Так |
| Прикрашання антипригарного покриття | Так |
| Індикатор нагрівання | Так |
| Ненагріваються ручки | Так |
| Верхня висота гриля | Так |
| Безпечне авто від’ єднання | Так |
- Ціна: 10 630 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці






