Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Бренд: Samsung
Тип: Мікрохвильовка з грилем
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Об'єм, л: 23
Діаметр поворотного столу, мм: 288
Тип керування: механічний
Тип електронагрівального елемента: ТЕН
Внутрішнє покриття: біокераміка
Таймер: механічний
Максимальна споживана потужність, Вт: 2300
Ширина, см: 48,9
Висота, см: 27,5
Глибина, см: 39,2
Колір: чорний
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): ручка
НВЧ-випромінювання
Система рівномірного розподілу мікрохвиль: є
Кількість рівнів потужності НВЧ: 6
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Гриль
Наявність гриля: є
Потужність грилю, Вт: 1100
Кількість решіток: 1
Додаткові функції:
Автоматичне розморожування: є
Додаткова інформація: Розморожування за вагою / по часу.
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви у Львові напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Samsung |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 2300 Вт |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1100 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Глибина | 392 мм |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 8 970 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці







