Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Made in Malasyia
Потужність: 800 Вт
Тип управління: Електронне
Дисплей: LED дисплей
Тип відкривання дверцят: Кнопка відкривання
КАМЕРА МІКРОХВИЛЬОВОЇ ПЕЧІ
Об'єм камери: 23 л
Діаметр страви: 28,8 см
Внутрішнє покриття камери: Керамічне
Підсвічування камери: Є
РЕЖИМИ РОБОТИ
Автоматичне приготування: Є
Автоматичне розморожування: Є
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Блокування керування ''захист від дітей'': Є
Колір: Нержавіюча сталь
Габарити (ВхШхГ): 27,5 x 48,9 x 33.8 см
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви у Львові напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону Олег
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Samsung |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 10 350 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці






