Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Установки довжини стрижки, мм: Від 3 до 21
Тип управління: Повзункове
Живлення: Мережа
Ширина ножа, мм: 41
Функціональні особливості
Самозагострювальні ножі
Максимальна довжина стрижки, мм: 21
Комплектація: Машинка для стрижки, Ножиці, Гребінець для укладання
М'який чохол для зберігання машинки та аксесуарів
Накидка перукарська
Сфера використання: Побутовий
Габарити в упаковці (ВхШхГ), см: 22.7 х 14.2 х 7
Вага, кг: 0.382
Вага в упаковці, кг: 0.523
Колір: Чорний
Кількість режимів встановлення довжини, шт: 11
Матеріал лез
Нержавіюча сталь
Додаткові характеристики
Знімні леза
Закруглені гребені
Леза не вимагають змащення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість установок довжини | 11 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 21 мм |
| Країна виробник | Індонезія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Наявність ножниць | 1 шт. |
| Наявність фартушка | 1 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці











