Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (щодня буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Бренд: Gorenje
Тип: Варильна поверхня електрична
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 52
Висота, см: 5,4
Керування: сенсорне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість електричних конфорок: 4
Специфічні конфорки: функція PowerBoost конфорок
Розмір конфорок, мм: 2х180; 2х230
Потужність конфорок, кВт: 1,2 / 1,6; 3х1,5 / 2
Тип нагрівальних елементів: індукційні
Індикатор залишкового тепла: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Блокування панелі керування: є
Додатково: Таймер конфорок. Авторозпізнання посуду
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви у Львові напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Gorenje |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Дизайн "Доміно" | Ні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 54 мм |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 13 500 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці









