Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (щодня буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Made in Italy
Бренд: Whirlpool
Тип: Мікрохвильовка
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудована
Об'єм, л: 22
Діаметр поворотного столу, мм: 250
Тип керування: електронне
Внутрішнє покриття: емаль
Таймер: електронний
Максимальна споживана потужність, Вт: 1300
Захист від дітей: є
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 38,2
Глибина, см: 32
Колір: нержавіюча сталь
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): кнопка
НВЧ-випромінювання
Система рівномірного розподілу мікрохвиль: 3D System
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 750
Автоматичне розморожування: є
Додаткова інформація: Функція Jet Defrost для винятково швидкого розморожування.
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви у Львові напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | Whirlpool |
| Об`єм | 22 л |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1300 Вт |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 382 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 320 мм |
- Ціна: 10 000 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці











