Без передоплати
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Основні характеристики
Спосіб встановлення: повновбудована
Висота, см: 81,5
Ширина, см: 59,8
Глибина, см: 55
Місткість (кількість комплектів): 14
Витрати води, л: 9
Рівень шуму, дБ: 46
Клас енергоспоживання (нове маркування): D
Клас миття: А
Клас сушки: А
Кількість програм: 6
Керування: електронне
Колір фасаду: не застосовується
Колір панелі керування: нержавіюча сталь
Оснащення
Захист від підтікання та переливу (аквастоп): є
Контроль чистоти води (аквасенсор): є
Автоматика "3 в 1" (для таблетованих миючих засобів): є
Можливість половинного завантаження: є
Сушка посуду: Drying Extra
Регулювання висоти верхнього кошика: є
Індикатор ходу програми (промінь): InfoLight
Ящик для столових приладів: є
Віддалене керування по Wi-Fi: є
Таймер: є
Дисплей: є
Програми
Автопрограма: є
Інтенсивна мийка: є
Нічна мийка (безшумна): є
Економічна програма: є
Додатково: Додаткова функція Drying Extra, що забезпечує ретельне сушіння посуду, що важко піддається сушінню. Rackmatic: регульована висота кошика посудомийної машини полегшує миття високого посуду. Тиша на вимогу: режим вимкнення звуку знижує рівень шуму до максимального рівня. 30 хвилин за допомогою програми Home Connect. Home Connect: віддалений доступ та керування пристроями, які роблять щодня простіше. Вибране: персоналізовані улюблені комбінації програм та функцій, доступні одним натисканням кнопки. MachineCare – програма очищення посудомийної машини. Скорочення часу програми SpeedPerfect Plus.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посудомийної машини | Повногабаритна |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм мийки | 6 |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Використання засобів 3 в 1" | Так |
| Можливість регулювання висоти верхньої корзини | Так |
| Промінь на підлозі | Так |
| Програми мийки | |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Автоматична програма | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 815 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 35 кг |
- Ціна: 20 500 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці










