Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Тип: Промисловий пилосос
Експлуатація: Волога та суха
Потужність: 1000 Вт
Об'єм бака: 17 л
Висота: 49,2 см
Ширина: 32,8 см.
Глибина: 34 см.
Потужність (Вт): 1000
Матеріал бака: пластик
Колір: головка пристрою чорна/бампер пристрою жовтий/жовтий контейнер
Шнур живлення (м): 4
li>Діаметр обладнання (мм): 35
Напруга живлення (В/Гц): 220 - 240 / 50 - 60
Вага без аксесуарів (кг): 4,5
Вага із упаковкою (кг): 7.
Розміри (Д х Ш х В) (мм): 349×328×492
Устаткування
Всмоктувальний шланг м: 2/с зігнутою ручкою/пластик
Знімна ручка
Всмоктувальні труби шт × м/мм: 2 × 0,5/35/пластик
Підлогова насадка для сухої та вологої роботи: затискачі
Щілинна насадка
Всмоктуюча щітка з м'якою щетиною
Щітка, що всмоктує, з жорсткою щетиною.
Шматок флісового фільтрувального мішка: 1.
Цілісний картриджний фільтр.
Поворотний перемикач (увімк./вимк.)
Функція продування
Проміжне паркувальне положення тримача на головці пристрою
Відділення шлангу на головці пристрою
Додаткове місце для аксесуарів на головці пристрою< /li>
Місце зберігання найдрібніших деталей.
Складна ручка для перенесення.
Гачок для кабелю.
Паркувальне положення.
Простір для аксесуарів у пристрої
Бампер суцільний.
Колеса поворотні шт.: 4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Потужність всмоктування | 1000 Вт |
| Тип пилозбірника | Бак, Мішок |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 492 мм |
| Ширина | 328 мм |
| Глибина | 349 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щілинна насадка | Да |
- Ціна: 5 500 ₴
- Спосіб упаковки: В заводской оригинальной упаковке










