Тип: Тостер
Основні характеристики
потужність, Вт: 2000
Кількість відділень/шматочків або сендвічів: 4/4
Кількість ступенів обсмажування: 6
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: кремовий
Функції:
автоцентрування: є
підігрів: є
розморожування: є
переривання приготування: є
особливості:
знімний піддон для збору крихт: є
Знімні пластини:
Розміри відділень для тостів: 110х147х36 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Призначення | Побутове |
| Вид профессионального тостера | Горизонтальний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість тостів | 4 |
| Кількість відділень | 4 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Автоматичне центрування тостів | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Піддон для крихт | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 800 ₴
- Спосіб упаковки: В заводской оригинальной упаковке







