Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (щодня буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Код: 890
Бренд: Gorenje
Тип: Варильна поверхня комбінована
Ширина, см: 60
Глибина, см: 52,2
Висота, см: 13,2
Керування: механічне
Колір: чорний
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість газових конфорок: 3
Кількість електричних конфорок: 1
Специфічні конфорки: 1 економічна конфорка
Розмір конфорок, мм: 90; 145; 2х180
Потужність конфорок, кВт: 1,05; 1,7; 3; 1,8
Тип нагрівальних елементів: гофрована стрічка (Hi-Light)
Газ-контроль конфорок: є
Електрозапалювання конфорок: є
Інше
Покриття робочої поверхні: склокераміка
Матеріал решітки: чавун
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви у Львові напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Комбінована |
| Виробник | Gorenje |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип електричних нагрівачів | Hi-Light |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Висота | 132 мм |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 13 520 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці







