Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Бренд: Tefal
Тип: Фритюрниця
Основні характеристики
Потужність, Вт: 1700
Максимальна кількість олії, л: 2
Допустима вага продукту, кг: 1
Автоматичні програми: 7
Керування: механічне
Матеріал корпусу: пластик
Термостат регульований: 80-180 ° С
Таймер: електронний
Особливості
Фільтр проти запаху: є
Знімний контейнер (чаша): є
Антипригарне покриття: є
Світловий індикатор нагріву/роботи: є
Колір: білий
Додатково: З'ємний таймер. Можна мити в посудомийній машині. Книга рецептів.
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви у Львові напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Місткість картоплі | 1000 г |
| Знімна чаша | Так |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Об'єм масла | 2 л |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Таймер | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр проти запаху | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 6 440 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці




