Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Бренд: Whirlpool
Тип: Мікрохвильовка з грилем
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Об'єм, л: 25
Діаметр поворотного столу, мм: 270
Тип керування: електронний
Тип електронагрівального елемента: кварцевий
Внутрішнє покриття: емаль
Таймер: електронний
Максимальна споживана потужність, Вт: 1400
Захист від дітей: є
Ширина, см: 48,3
Висота, см: 28,1
Глибина, см: 41,4
Колір: чорний
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): ручка
НВЧ-випромінювання
Кількість рівнів потужності НВЧ: 7
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 900
Гриль
Наявність гриля: є
Кількість решіток: 1
Конвекція
Конвекція: немає
Додаткові функції:
Приготування на пару: є
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Додаткова інформація: Функція JetStart нагріває мікрохвильовку за 30 секунд.
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви у Львові напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Whirlpool |
| Об`єм | 25 л |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 281 мм |
| Ширина | 483 мм |
| Глибина | 414 мм |
- Ціна: 6 350 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці






