Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (щодня буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Бренд: Karcher
Тип: Пилосос безмішковий
Основні характеристики
Максимальна потужність, Вт: 700
Об'єм пилозбірника, л: 0,9
HEPA-фільтр: HEPA 13
Живлення: мережа
Вид прибирання
Сухе: є
Тип пилозбірника
Контейнер: є
Насадки
Насадка підлога / килим: є
Щілинна насадка: є
Насадка-щітка для пилу: є
Конструктивні особливості та інше
Циклонна система: є
Парковка: горизонтальна
Рівень шуму, дБ: 76
Вага, кг: 4,4
Розміри, мм: 388 x 269 x 334
Колір: білий
Додатково: Телескопічна трубка, автозмотування мережевого шнура
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви у Львові напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Тип | Вертикальний |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 0.9 л |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 334 мм |
| Ширина | 269 мм |
| Глибина | 388 мм |
| Вага | 4.4 кг |
- Ціна: 7 730 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці






