Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (щодня буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Бренд: Gorenje
Тип: Витяжка телескопічна
Тип монтажу: вбудована (в шафу)
Основні характеристики
Ширина, мм: 600
Висота, мм: 170
Глибина, мм: 290-476
Керування: клавішами
Тип повітроочисника: проточний/циркуляційний
Відведення/рециркуляція повітря: є/є
Mаксимальна потужність, м3 / год: 350
Рекомендована площа приміщення (при висоті 2,7 м), м2: 10,5-16,4
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: нержавіюча сталь
Рівень шуму, дБ: max 67
Діаметр вихідного отвору, мм: 150
Висота вбудовування, мм: 130
Фільтри
Грубого очищення (жировий) - металевий: є
Тонкого очищення (вугільний фільтр): опція
Оснащення
Мотор (кількість х потужність, Вт): 1х110
Кількість швидкостей/інтенсивний режим: 3
Освітлення (кількість ламп x потужність, Вт): LED 1х2,1
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 350 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 170 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 4 700 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці






