Без передоплати
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Основні характеристики
Спосіб встановлення: повновбудована
Висота, см: 81,5
Ширина, см: 44,8
Глибина, см: 55
Місткість (кількість комплектів): 10
Витрати води, л: 8,9
Рівень шуму, дБ: 46
Клас енергоспоживання (нове маркування): Е
Клас миття: А
Клас сушки: А
Кількість програм: 5
Кількість температурних режимів: 4
Керування: електронне
Колір фасаду: білий
Колір панелі керування: чорний
Оснащення
Контроль чистоти води (аквасенсор): є
Сушка посуду: ExtraDry
Регулювання висоти верхнього кошика: є
Індикатор ходу програми (промінь): InfoLight
Ящик для столових приладів: є
Віддалене керування по Wi-Fi: є
Таймер: є
Дисплей: є
Програми
Автопрограма: є
Інтенсивна мийка: є
Економічна програма: є
Додатково: ExtraDry: додаткова функція Drying Extra, що забезпечує ретельне сушіння посуду, що важко піддається сушінню. Home Connect: віддалений моніторинг та керування. Тиша на вимогу: режим вимкнення звуку знижує рівень шуму до максимального рівня. MachineCare – програма очищення посудомийної машини. Скорочення часу програми SpeedPerfect Plus
| Основні | |
|---|---|
| Тип посудомийної машини | Вузька |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Максимальне завантаження | 10 комплектів |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм мийки | 5 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Споживання води | 8.9 л |
| Звуковий сигнал | Так |
| Сенсор чистоти води | Так |
| Кошик для столових приборів | Так |
| Промінь на підлозі | Так |
| Програми мийки | |
| Стандартна програма | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Автоматична програма | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 815 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Глибина | 550 мм |
- Ціна: 26 250 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці









