Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Бренд: Gorenje
Тип: Варильна поверхня газова
Ширина, см: 60
Глибина, см: 52
Висота, см: 8,9
Керування: механічне
Колір: нержавіюча сталь
Конструкція: незалежна
Оснащення
Кількість газових конфорок: 4
Специфічні конфорки: 1 економічна конфорка
Розмір конфорок, мм: 53,8; 2х73,5; 100
Потужність конфорок, кВт: 1; 2х1,75; 3
Газ-контроль конфорок: є
Електрозапалювання конфорок: є
Покриття робочої поверхні: нержавіюча сталь
Матеріал решітки: емальована сталь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Gorenje |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 89 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці




