Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Настінний перетворювач безперебійного живлення KEMOT PROsinus-2200 з чистою синусоїдою та функцією зарядки 12В 230В 2200 ВА / 1600 Вт. Це надійне рішення для захисту ваших пристроїв від перебоїв в електропостачанні. Завдяки своїй здатності працювати в трьох режимах - аварійне живлення з функцією зарядки, випрямляч та перетворювач, цей пристрій забезпечує безперебійну роботу вашого обладнання. Особливістю є чиста синусоїдальна форма вихідної напруги, що запобігає перегріву індуктивних навантажень та забезпечує стабільну роботу підключених пристроїв.
Особливості
ДБЖ KEMOT PROsinus-2200 має вбудований захист від перевантаження, короткого замикання, перенапруги та перегріву, що забезпечує безпечну експлуатацію. Режим аварійного живлення перетворює 12 В постійного струму від зовнішнього акумулятора в 230 В змінного струму і одночасно заряджає акумулятор. Режим випрямляча заряджає зовнішній акумулятор від мережі 230 В. У режимі перетворювача пристрій перетворює 12 В постійного струму в 230 В змінного струму. Світлодіодний дисплей відображає вхідну та вихідну напругу, частоту, рівень навантаження та заряд батареї.
Переваги
Kemot PROsinus-2200 забезпечує безперебійну роботу побутових приладів та електроніки, особливо важливою при перебоях в електропостачанні. Завдяки чистій синусоїдальній формі сигналу пристрій запобігає пошкодженню чутливої електроніки та зменшує ризик перегріву насосів і вентиляторів. Вбудована система захисту гарантує безпечну експлуатацію, а світлодіодний дисплей полегшує моніторинг стану пристрою та його параметрів, забезпечуючи зручність використання.
Технічні характеристики
Параметр Значення
Номінальна потужність 1600 Вт
Пікова потужність 2200 ВА
Тип батареї 12 В постійного струму
Максимальна напруга акумулятора 15 В постійного струму
Діапазон вхідної напруги 190 - 260 В змінного струму
Вхідна частота 45 ~ 60 Гц
Діапазон вихідної напруги 230 В змінного струму +/-5%
Вихідна частота 50/60 Гц +/-0,5 Гц
Форма вихідної напруги Чиста синусоїда
Ефективність ≥ 85%
Струм зарядки батареї 10 A, 20 A
Ємність акумулятора 100-400 Ач (рекомендовано: 200 Ач)
Час зарядки 4-14 годин (залежно від ємності акумулятора)
Час перемикання ≤ 4 мс
Допустима робоча температура 0-40°C
Допустима вологість 10 - 90%
Розміри 50х27х21 см
Вага 14,95 кг
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону Олег
ще бувають подібні
https://tehnika-plus.com.ua/ua/p2340393396-ibp-kemot-prosinus.html
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemot |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість вхідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Струм заряду | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Допустима пікова потужність | 2200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 14.95 кг |
| Основні атрибути | |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
- Ціна: 16 130 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці







