Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Бренд: Kemot
Тип: Гібридне ДБЖ/інвертор
Тип виконання: настінний
Технічні параметри
Потужність повна, В·А: 1000
Потужність активна, Вт: 700
Мінімальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 190
Максимальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 260
Заявлена форма вихідної напруги: Чиста синусоїда
Номінальне значення вихідної напруги, В: 230
Час переходу на батарею, мс: 4
Кількість виходів (навантаження/фільтр): 2
Тип виходів (навантаження/фільтр): 2хSchuko
Додатковий фільтр: немає
Батарея
Час заряду батарей, год: 4-14 годин (залежно від ємності акумулятора)
Можливість підключення зовнішнього блоку акумуляторів: є
Фізичні параметри
Розмір, мм: 145x180x340
Вага, кг: 6.95
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemot |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 6.95 кг |
- Ціна: 10 180 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці







