Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Бренд: Kemot
Тип: Гібридне ДБЖ/інвертор
Тип виконання: класичний (tower)
Технічні параметри
Потужність повна, В·А: 3500
Потужність активна, Вт: 2400
Мінімальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 223
Максимальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 237
Заявлена форма вихідної напруги: чиста синусоїда
Номінальне значення вихідної напруги, В: 190-260
Час переходу на батарею, мс: 4
Кількість виходів (навантаження/фільтр): 2
Тип виходів (навантаження/фільтр): Schuko
Батарея
Можливість підключення зовнішнього блоку акумуляторів: є
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemot |
| Кількість вхідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Мінімальна вхідна напруга | 223 В |
| Максимальна вхідна напруга | 237 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 260 В |
| Максимальна потужність | 3500 Вт |
- Ціна: 1 930 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці







