Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Бренд: ProfiLine
Тип: Дизельний генератор
Максимальна потужність, кВт: 5,0 (~3ф) / 3,3 (~1ф)
Номінальна потужність, кВт: 4,2 (~3ф) / 3,0 (~1ф)
Тривалість автономної роботи, г: 7,5 (навантаження 75%)
Сила струму, А: 13 (230V) / 7,6 (400V)
Кількість фаз: 3
Частота струму, Гц: 50
Номінальна напруга, В: 230/400 V
Двигун
Модель: 8.5 HP
Тип двигуна: 4-тактний 1-циліндровий
Охолодження: повітряне
Система пуску: електричний старт
Тип альтернатора: синхронний
Робочий об'єм, куб.см.: 418
Об'єм масла в картері, л: 1,7
Об'єм паливного бака, л: 16
Паливо: дизельне паливо
Витрати палива: 1,5 л/год
Функціональні можливості (особливості)
Кількість розеток 230V/400V, шт: 3 (2х220V + 1х380V)
Система AVR (стабілізатор напруги): є
Додатково
Тип установки: пересувний (на колесах)
Рівень шуму, дБ: 70 (на відстані 7 м)
Клас захисту IP: IP23M
Розміри, мм: 545х940х800
Вага, кг: 148
Країна реєстрації бренду: Німеччина
Ще: Автоматичний регулятор напруги (AVR). Захист від навантаження. Захист від низького рівня олії. Датчик рівня палива. Вольтметр. Вихід 12V. Розетки: 2х230V, 1х400V
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfiLine |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Портативна |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна сила струму | 13 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 4.2 кВт |
| Максимальна потужність | 5 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 418 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.7 л |
| Споживання палива | 1.5 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 545 мм |
| Висота | 940 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Вага | 148 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Кількість коліщат | 4 |
- Ціна: 58 130 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці




