Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Технічні характеристики:
Тип POW-100AH-12V
Номінальна напруга 12.8v
Номінальна ємність 100Ah (0,2C/25°C) (мін.:96Ah)
Діапазон робочої напруги 10 В~14,6 В (типове: 12,8 В)
Напруга зарядки 15.6v
Напруга відключення розряду 10v
Струм зарядки (макс.) 50А
Розрядний струм (макс.) 100А
Довжина 325 мм
Ширина 215 мм
Висота 170 мм
Оболонка: Чорний пластик
Паралельне включення: підтримується
Клемна шпилька M8
Рекомендована робоча температура зберігання -10°C~60°C
Вологість 15°C~40°C
Робоча температура -20°C~45°C
Тривалий термін служби батареї
Акумулятор глибокого циклу LiFePO4 ємністю 100 год 12,8 В може забезпечити більше 4000 циклів, більш стабільну роботу та більшу потужність; струм саморозряду становить менше 150 мкА, що означає, що елемент здатний забезпечувати практично повну потужність, доки він не розрядиться, не завдаючи шкоди акумулятору.
Покращена змінна батарея
Літієва акумуляторна батарея має такий самий розмір, як батарея SLA, і може використовуватися в телекомунікаціях, фотоелектричних накопичувачах, домашньому господарстві та в багатьох місцях. Лише 1/2 ваги свинцево-кислотної батареї тієї ж ємності, її легко переносити та встановлювати в будь-якому місці. Безумовно, це ідеальна заміна свинцево-кислотних, AGM або гелевих акумуляторів.
Розширений BMS
Удосконалений BMS, який використовує програмний контролер, інтелектуально відстежує умови роботи батареї та контролює її безпечну роботу. Постійно контролює умови, миттєво перерозподіляє енергетичні ресурси та надсилає сповіщення у разі виникнення проблеми.
Широке застосування
Довгий термін служби батареї та висока довговічність, низька вага та параметри струму є причинами, чому ці батареї використовуються в транспортних засобах для відпочинку та кемперах, а також у фотоелектричних установках, які забезпечують енергією будинків за допомогою сонячних панелей.
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowMr |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 600 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 211 мм |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Вага | 10 кг |
| Основні | |
| Обслуговування | Необслуговуваний |
| Застосування за типом | Інші |
- Ціна: 30 360 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці







