Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Місткість, А*год 120
Тип АКБ
Гелевий
Напруга, 12В
Вид Акумулятор
Розміри 171 х 330 х 220 мм
Країна реєстрації бренду Польща
Гелевий акумулятор DEEP CYCLE MAXX 120(S)Ач 12В 4SUN Акумулятори виготовлені за технологією DEEP CYCLE і в основному призначені для використання в системах аварійного електропостачання (ДБЖ, системи автоматизації), сонячних установках та перетворювачах напруги. Найкраще вони працюють у системах буферної зарядки, але їх також можна використовувати у додатках, де батареї працюють циклічно. Вони характеризуються високою стійкістю до глибоких розрядів. Для глибини розряду до 50% вони мають близько 650 робочих циклів. Вони дуже добре поглинають гази. Розрахунковий термін служби 8-10 років за 20-25°С. Вони не вимагають доливання або заміни електроліту. Вони можуть працювати у будь-якому положенні Вони характеризуються високою ефективністю та продуктивністю. Висока стійкість до механічних пошкоджень та високих температур Безпечно використовувати – акумулятор щільно закритий і не протікає.
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxx |
| Країна виробник | Польща |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 120 А. г |
| Напрацювання | 900 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 30 А |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Вага | 32 кг |
- Ціна: 1 300 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці







