Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Бренд: Elica
Тип: Витяжка вбудована
Тип монтажу: вбудована (в шафу)
Основні характеристики
Ширина, мм: 514
Висота, мм: 334
Глибина, мм: 282
Керування: кнопкове
Тип повітроочисника: проточний/рециркуляція повітря
Відведення/рециркуляція повітря: є/є
Mаксимальна потужність, м3 / год: 900
Рекомендована площа приміщення (при висоті 2,7 м), м2: 28,5 і більше
Матеріал корпусу: пофарбований метал
Колір: чорний
Рівень шуму, дБ: 61
Споживана потужність, Вт: 147
Діаметр вихідного отвору, мм: 150
Висота вбудовування, мм: 322
Фільтри
Грубого очищення (жировий) - металевий: є
Грубого очищення (жировий) - з органічних волокон: немає
Тонкого очищення (вугільний фільтр): - (Опція)
Оснащення
Мотор (кількість х потужність, Вт): 1x147
Кількість швидкостей/інтенсивний режим: 3
Освітлення (кількість ламп x потужність, Вт): світлодіодна стрічка LED
Таймер: немає
Додатково: Легке встановлення Easy Installation. Фільтр підходить для миття в посудомийній машині.
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Країна виробник | Польща |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Продуктивність витяжки | 900 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 514 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 334 мм |
| Глибина | 282 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 9 900 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці




