| Бренд: | LG |
| Тип: | Пральна машина автоматична |
Основні характеристики |
|
| Спосіб встановлення: | окрема |
| Тип завантаження: | фронтальна |
| Ширина, см: | 60 |
| Висота, см: | 85 |
| Глибина, см: | 47,5 |
| Завантаження білизни під час прання, кг:
? |
8 |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв:
? |
1200 |
| Максимальний рівень шуму при пранні / сушінні, дБ: | немає даних |
| Максимальний рівень шуму при віджиманні, дБ: | 71 |
| Максимальна температура прання, ° C: | 95 |
| Колір: | білий |
| Вага, кг: | 56 |
Класи ефективності |
|
| Клас енергоспоживання:
? |
А |
| Клас прання: | А |
| Клас віджимання: | B |
| Споживання води при пранні, л / цикл: | 48 |
Конструкційні особливості |
|
| Дисплей: | є |
| Об'єм барабана, л: | немає даних |
| Особливості барабана: | немає даних |
| Діаметр люка, см / кут відкривання: | немає даних |
| Можливість вбудовування під стільницю:
? |
немає даних |
| Додатковий бак для води: | немає |
| Двигун із прямим приводом:
? |
є |
| Інверторний двигун: | є |
Програми |
|
| Кількість програм: | 14 |
| Швидка програма (хвилин): | 14 |
| Відтермінування старту: | є (3-19 год) |
| Верхній одяг (куртки, пуховики): | немає |
| Подушки / ковдри: | немає |
| Легке прасування (антим'яття): | є |
| Безшумне (нічне) прання: | немає |
| Спортивний одяг / взуття: | спортивний одяг |
Технології та функції |
|
| Функція пари:
? |
є |
| Скорочення часу прання / сушіння: | немає |
| Авторегулювання споживання води і часу прання:
? |
немає |
| Повітряно-бульбашкова технологія:
? |
немає |
| Автодозування миючих засобів:
? |
немає |
| Душ-система (впорскування):
? |
немає |
| Можливість дозавантаження білизни: | немає даних |
Smart керування |
|
| Wi-fi: | немає |
Інше |
|
| Блокування від дітей: | є |
| Система AquaStop: | немає даних |
| Додатково: | Інтелектуальна система визначення типу тканини AI DD здатна розпізнавати не тільки вагу, але і характеристики тканини, такі як щільність і м'якість, з точністю підбираючи оптимальний алгоритм прання. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас віджиму | A |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 8 кг |
| Прямий привід барабана | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип захисту від протікання | повна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 47.5 мм |
| Вага | 50 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 670 ₴







