-
Користувальницькі характеристики
-
Дисплей
Немає
-
Завантаження
6 кг
-
Макс. швидкість віджиму
1000 об/хв
-
Тип
вертикальна
-
Управління
електромеханічне
-
Колір
Білий
-
| Тип завантаження: | вертикальне завантаження |
| Завантаження: | 6 кг |
| Об'єм барабана: | 42 л |
| Максимальна швидкість віджимання: | 1000 об/хв |
| Витрата води за цикл: | 43 л |
| Матеріал бака: | пластик |
| Матеріал ТЕНу: | нержавіюча сталь |
| Функції та можливості: | нержавіюча сталь |
| Програми: | 13 штшвидке пранняделікатне пранняджинсовий одяг |
| Безпека: | 13 штшвидке пранняделікатне пранняджинсовий одяг |
| Клас прання: | A |
| Клас віджимання: | C |
| Клас енергоспоживання (new): | C |
| Клас гучності: | C |
| Загальні характеристики: | C |
| Управління: | поворотна ручка + кнопки |
| Рівень шуму (віджимання): | 78 дБ |
| Габарити (ВхШхГ): | 90x40x60 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас віджиму | A |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Прямий привід барабана | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 50 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 000 ₴










