Без передоплати
⫸htcompany.com.ua
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Бренд: Gorenje
Тип: Скиборізка (слайсер)
Потужність, Вт: 110
Максимальна товщина нарізки, мм: 15
Опис: Миття знімних деталей в посудомийній машині. Кнопка ВКЛ. / ВИКЛ. з запобіжником. Вакуумні ніжки для стійкості. Система відключення мотора при перевантаженні. Матеріал: пластик + метал. Діаметр ножа: 17 см. Ніж з нержавіючої сталі хвилеподібною заточки. Габаритні розміри (шхвхг): 33х23,3х23 см. Вага нетто: 2,1 кг
⫸htcompany.com.ua
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Бренд: Gorenje
Тип: Скиборізка (слайсер)
Потужність, Вт: 110
Максимальна товщина нарізки, мм: 15
Опис: Миття знімних деталей в посудомийній машині. Кнопка ВКЛ. / ВИКЛ. з запобіжником. Вакуумні ніжки для стійкості. Система відключення мотора при перевантаженні. Матеріал: пластик + метал. Діаметр ножа: 17 см. Ніж з нержавіючої сталі хвилеподібною заточки. Габаритні розміри (шхвхг): 33х23,3х23 см. Вага нетто: 2,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Максимальна товщина скибочки | 15 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ніж хвилеподібної форми | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 380 ₴











