Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Бренд: Whirlpool
Основні характеристики
Спосіб встановлення: повновбудована
Висота, см: 82
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 57
Місткість (кількість комплектів): 14
Витрати води, л: 9
Рівень шуму, дБ: 46
Клас енергоспоживання: A ++
Клас миття: A
Клас сушки: A
Кількість програм: 8
Керування: електронне
Колір фасаду: не застосовується
Колір панелі керування: білий
Оснащення
Можливість підключення до гарячої води: + (Макс. 60 ° C)
Захист від підтікання та переливу (аквастоп): є
Регулювання висоти верхнього кошика: є
Індикатор наявності солі/ополіскувача: є
Таймер: відкладений старт 1-12 год.
Програми
Швидка експрес-програма: є
Інтенсивна мийка: є
Нічна мийка (безшумна): є
Економічна програма: є
Додатково: Технологія 6TH SENSE. Механізм PowerClean. Ресурсоефективність функція «Multi Zone». Програма Щоденна мийка. Програма Кришталь. Нічний цикл. LED-інтерфейс. Індикатор наявності солі / ополіскувача.
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Тип посудомийної машини | Повногабаритна |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм мийки | 8 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відстрочка старту | Так |
| Максимальний час відстрочки старту | 12 годин |
| Споживання води | 9 л |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Можливість підключення до гарячої води | Так |
| Можливість регулювання висоти верхньої корзини | Так |
| Програми мийки | |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 35 кг |
- Ціна: 16 900 ₴




