Мікрохвильова піч Samsung MS23K3513AK чорний Загальні параметри Тип мікрохвильова піч Модель Samsung MS23K3513AK Основний колір чорний додатковий колір немає Основні характеристики Потужність мікрохвиль (Вт) 800 Вт Споживання енергії (Вт, макс.) 1150 Вт Внутрішній об'єм (л) 23 л Діаметр піддону (см) 28.8 см Гриль немає потужність гриля немає Конвекція немає комбіновані режими немає Внутрішнє покриття камери біокерамічна емаль Режими і функції Автоматичні програми є кількість програм 20 автоматичне розморожування є автоматичний розігрів немає Відключення звукового сигналу є відстрочка старту немає Панель управління вид управління кнопки Блокування від дітей немає дисплей є Таймер (хвилин макс.) 99 хв Годинники є додаткова інформація дверцята навісна відкривання дверцят ручка Габарити і вага Ширина (см) 48.9 см Висота (см) 27.5 см Глибина (см) 37.4 см Вага, кг) 12 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Тактові |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Глибина | 374 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴





