Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Бренд: Delonghi
Тип: Електрочайник
Основні характеристики
Потужність, Вт: 2000
Об'єм, л: 1,7
Тип нагрівального елемента: дисковий (прихований)
Матеріал корпусу: метал
Колір: бежевий
Оснащеність
Фільтр від накипу: є (знімний)
Індикатор рівня води: є
Індикатор увімкнення: є
Автоматичне вимкнення при закипанні: є
Автоматичне вимкнення при знятті з підставки: є
Блокування кришки: немає даних
Поворот на підставці на 360 град.: є
Захист від перегріву: є
Додатково: Унікальна тиснення обробка корпусу з хромованими деталями. Знімна кришка. Розміри виробу (ВxШxГ): 265x230x230мм. Вага: 1.3 кг. Відділення для зберігання шнура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бежевий |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 3 850 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці








