| Виробник : | Delonghi |
| Тип: | Електрочайник |
|
Основні характеристики |
|
| Потужність, Вт: |
2000 |
| Об'єм, л: |
1,7 |
| Тип нагрівального елемента: |
дисковий (прихований) |
| Матеріал корпусу: |
метал |
| Колір: |
чорний |
|
Оснащеність |
|
| Фільтр від накипу: |
знімний |
| Вугільний фільтр: |
немає |
| Індикатор рівня води: |
є |
| Індикатор включення: |
є |
| Автоматичне відключення при закипанні: |
є |
| Автоматичне відключення при знятті з підставки: |
є |
| Блокування кришки: |
немає даних |
| Поворот на підставці на 360 град.: |
є |
| Захист від перегріву: |
є |
| Заварник для чаю: |
немає |
|
Додаткові функції |
|
| Звуковий сигнал закипання: |
немає |
| Підігрів до заданої температури (термостат): |
немає |
| Підтримка заданої температури: |
немає |
| Додатково: |
Унікальна тиснення обробка корпусу з хромованими деталями. Знімна кришка. Розміри виробу (ВхШхГ): 265х230х230мм. Вага: 1.3 кг Відділення для зберігання шнура. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Функція автовимкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴






