Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися (щодня буваємо у різних районах)
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
(Viber, Telegram, Skype: olehharasim1987)
⫸tehnika2021.uaprom
⫸Зробимо ваше життя зручнішим та комфортнішим
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Код: 775
Бренд: Tefal
Тип: Електрогриль притискний
Основні характеристики
Потужність, Вт: 2000
Розміри, см: 36,5 x 44,5 x 17,5
Вага, кг: 5,2
Для електрогрилів і барбекю:
Розміри поверхні, см: 40х20
Регульований термостат: є
Антипригарне покриття: є
Піддон для збору соку/рефлектор: є
Оплата:
⫸наложкою;
⫸оплата на картку;
⫸оплата при самовивозі;
Доставка:
⫸Нова пошта;
⫸Укрпошта;
⫸можна зустрітись у Львові
Якщо ви зі Львова напишіть свій моб.тел. ми Вам зателефонуємо!
Якщо ні тоді напишіть свої дані на відправку!
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по м. Львову!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Настільний/підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Лоток для жиру | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 40 мм |
| Глибина робочої поверхні | 20 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 365 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Вага | 5.2 кг |
- Ціна: 850 ₴
- Спосіб упаковки: у заводській упаковці











