Виробник :
Тип:
Основні характеристики
Спосіб встановлення:
вбудовується
Об'єм, л:
23
Діаметр поворотного столу, мм:
270
Тип керування:
сенсорний
Тип електронагрівального елемента:
кварцевий
Внутрішнє покриття:
нержавіюча сталь
Кількість шибок у дверцятах:
2
Таймер:
електронний
Максимальна споживана потужність, Вт:
1400
Захист від дітей:
є
Ширина, см:
59,2
Висота, см:
39
Глибина, см:
36,8
Колір:
чорний
Спосіб відкриття (кнопка / ручка):
ручка
НВЧ-випромінювання
Інвенторна система:
немає
Система рівномірного розподілу мікрохвиль:
немає
Кількість рівнів потужності НВЧ:
5
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт:
900
Гриль
Наявність гриля:
є
Потужність грилю, Вт:
1200
Кількість решіток:
1
Конвекція
Конвекція:
немає
Потужність конвекції, Вт:
немає
Додаткові функції:
Подвійне випромінювання:
немає
Веретено:
немає
Хрустка скоринка:
немає
Приготування на пару:
немає
Автоматичне розморожування:
є
Автоматичне приготування:
є
Можливість програмування:
немає
Діалоговий режим:
немає
пам'ять рецептів:
немає
Режим енергозбереження:
немає
.
Додаткова інформація:
Розморожування за вагою. 6 попередньо встановлених програм. Блокування роботи при відкритих дверцятах.
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | Gorenje |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1400 Вт |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | кварцовий |
| Максимальна потужність гриля | 1200 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 592 мм |
| Глибина | 368 мм |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 12 700 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці









