Бренд: Samsung
Тип: Мікрохвильовка з грилем і конвекцією
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Об'єм, л: 28
Тип керування: сенсорний
Внутрішнє покриття: біокераміка
Таймер: електронний, 99 хв.
Максимальна споживана потужність, Вт: 1400
Захист від дітей: є
Ширина, см: 51,7
Висота, см: 31
Глибина, см: 47,48
Колір: чорний
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): ручка
НВЧ-випромінювання
Кількість рівнів потужності НВЧ: 6
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 900
Гриль
Наявність гриля: є
Кількість решіток: 1
Конвекція
Конвекція: є
Додаткові функції:
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Режим енергозбереження: є
Додаткова інформація: 15 встановлених програм. Функція дезодорування. Дисплей LED-Bar (Ice Blue).
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Samsung |
| Об`єм | 28 л |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1400 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1500 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 517 мм |
| Глибина | 475 мм |
- Ціна: 10 800 ₴







