Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Made in Italy
Виробник : Whirlpool
Тип: Мікрохвильовка з грилем
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудовується
Об'єм, л.: 31
Діаметр поворотного столу, мм: 325
Тип керування: електронний
Тип електронагрівального елемента: кварцевий
Внутрішнє покриття: нержавіюча сталь
Кількість шибок у дверцятах: 2
Таймер: сенсорний
Максимальна споживана потужність, Вт: 2300
Захист від дітей: є
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 38,5
Глибина, см: 46,8
Колір: шампань
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): ручка
НВЧ-випромінювання
Система рівномірного розподілу мікрохвиль: 3D
Кількість рівнів потужності НВЧ:8
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт:1000
Гриль
Наявність гриля: одинарний
Потужність грилю, Вт:800
Кількість решіток:1
Хрустка скоринка: є
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Монохромний графічний дисплей, 6th Sense Sensor Technology, підсвічування камери, звуковий сигнал.
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | Whirlpool |
| Об`єм | 31 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 2300 Вт |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 8 |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | кварцовий |
| Максимальна потужність гриля | 800 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 468 мм |
- Ціна: 21 750 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці





