Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником, у Львові можемо зустрітися
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Бренд: Whirlpool
Тип: Мікрохвильовка з грилем
Основні характеристики
Спосіб встановлення: вбудована
Об'єм, л: 31
Діаметр поворотного столу, мм: 325
Тип керування: електронний
Тип електронагрівального елемента: кварцевий
Внутрішнє покриття: емаль
Таймер: електронний
Максимальна споживана потужність, Вт: 1150
Захист від дітей: є
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 38,5
Глибина, см: 46,8
Колір: нержавіюча сталь
Спосіб відкриття (кнопка / ручка): ручка
НВЧ-випромінювання
Система рівномірного розподілу мікрохвиль: 3D System
Кількість рівнів потужності НВЧ: 8
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Гриль
Наявність гриля: є
Потужність грилю, Вт: 1000
Кількість решіток: 1
Додаткові функції:
Хрустка скоринка: є
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: так (9 програм)
Додаткова інформація: Технологія 6th Sense дозволяє автоматично встановлювати параметри приготування. Запатентована система 3D Whirlpool забезпечує рівномірне приготування завдяки просторової емісії мікрохвиль. Технологія CRISP (хрустка скоринка).
Під замовлення є інші види побутової техніки!
Замовлення можна залишати в зручному для вас час на вайбер або по телефону +38097 771 33 12 Олег
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | Whirlpool |
| Об`єм | 31 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1000 Вт |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 9 |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 800 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 468 мм |
- Ціна: 21 110 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці










